Sobota, 2 Marzec 2024

Quiz z nagrodami: wygraj aparat kompaktowy w teście wiedzy o komisjach Parlamentu Europejskiego

09.02.2024, 10:20 Aktualizuj: 09.02.2024, 12:03
Fot. EPA
Fot. EPA

Kompaktowy aparat fotograficzny i dwie opaski fitnessowe czekają na uczestników quizu o komisjach Parlamentu Europejskiego. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań, by stanąć przed szansą wygrania nagród.

Parlament Europejski pełni wiele istotnych ról. Prócz obrad ogólnych, posłowie konsultują się w specjalnych komisjach. Ich debaty dotyczą różnych tematów, takich jak relacje międzynarodowe, ochrona konsumentów i edukacja. Jakie jeszcze zadania pełnią komisje? Czy każdy z nas może przyglądać się pracom komisji? By poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Pytania zawarte w quizie są jednokrotnego wyboru. Wystarczy udzielić odpowiedzi na 10 z nich, by stanąć przed szansą wygrania jednej z nagród. Przy wyborze laureatów w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę wskaźnik poprawności udzielonych odpowiedzi, a w drugiej – jeżeli będzie taka konieczność – szybkość rozwiązania testu.

Konkurs trwa od 9.02.2024 r. do 15.02.2024 r. do północy. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody rzeczowe:

I miejsce – kompaktowy aparat fotograficzny typu instant o wartości 400 zł,

II i III miejsce – opaska fitnessowa o wartości 300 zł.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Quiz jest elementem projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, na który PAP pozyskała dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy kliknąć w LINK.

mc/

Załącznik

ep
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy i nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.