Poniedziałek, 22 Lipiec 2024

Zapraszamy na webcast "Parlament Europejski: nowa kadencja, nowe wyzwania"

04.07.2024, 04:49 Aktualizuj: 10.07.2024, 04:54
Fot. PAP
Fot. PAP

W piątek, 5 lipca o godz. 13.30 odbędzie się webcast "Parlament Europejski: nowa kadencja, nowe wyzwania". Gościem programu będzie dr Bartłomiej E. Nowak z Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Mija miesiąc od wyborów do Parlamentu Europejskiego, a w Brukseli to jest i jeszcze długo będzie gorący czas. O układzie sił, możliwych scenariuszach i wyzwaniach w polityce zewnętrznej i wewnętrznej Unii Europejskiej rozmawiać będziemy z ekspertem ds. stosunków międzynarodowych.

Transmisja europapnews.pap.pl.

ep
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy i nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.