Sobota, 9 Grudzień 2023

Trzy programy Interreg - seminarium wprowadzające

23.01.2023, 20:49 Aktualizuj: 23.01.2023, 20:55
Fot. MFiPR
Fot. MFiPR

Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa? Jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, koniecznie zarejestruj się na seminarium wprowadzające do programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej. Spotkanie odbędzie się online 1 lutego 2023 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Do udziału organizatorzy zachęcają osoby, które do tej pory nie zetknęły się z programami Interreg Europa, Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego oraz tych, którzy poszukują dla swoich instytucji nowych możliwości finansowania i współpracy ponadnarodowej.

Środki unijne z trzech programów Interreg są dostępne dla władz centralnych, samorządów regionalnych, samorządów lokalnych, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Przedsiębiorcy posiadający osobowość prawną mogą skorzystać z oferty programów Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa Środkowa.

W trakcie spotkania przedstawiony zostanie zakres tematyczny i podstawowe zasady przygotowania projektów oraz wnioski płynące z zakończonych pierwszych naborów.

W seminarium wezmą także udział przedstawiciele beneficjentów. Opowiedzą o tym, co udział w międzynarodowych projektach zmienił w ich otoczeniu, o konkretnych rezultatach współpracy z zagranicznymi partnerami i własnych doświadczeniach.

Ramowy program spotkania i formularz rejestracyjny - TUTAJ. Organizatorem seminarium jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów: Interreg Europa, Interreg Europa Środkowa, Interreg Region Morza Bałtyckiego.

aba/

PLIKI COOKIES

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.